Понедельник, 20.05.2024, 01:11Главная | Регистрация | Вход

Меню сайта

Форма входа

Приветствую Вас Гость!

Мини-чат

Наш опрос

Какой Ваш любимый рейдовый поход?
Всего ответов: 501

Статистика

Страховий поліс для авто - Форум Death Of Alliance
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Ryna, Suora  
Форум Death Of Alliance » Информация для вступления » Заявки на вступление » Страховий поліс для авто
Страховий поліс для авто
HzBoyДата: Воскресенье, 21.01.2024, 12:57 | Сообщение # 1
-
Сообщений: 21
Статус: Offline
Привіт, господа водії! Останнім часом перебував у ситуації, коли продаю своє авто, і ось виникла загвоздка. Мене цікавить, чи дійсно старий поліс автоцивілки залишається дійсним при перереєстрації на нового власника?
 
smoskal425Дата: Понедельник, 22.01.2024, 21:22 | Сообщение # 2
-
Сообщений: 3
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Привіт, господа водії! Останнім часом перебував у ситуації, коли продаю своє авто, і ось виникла загвоздка. Мене цікавить, чи дійсно старий поліс автоцивілки залишається дійсним при перереєстрації на нового власника?

Привіт! Так ось, я також потрапив у подібну історію, коли хотів продати своє авто. А ось що я виявив: за старого полісу автоцивілки можна не перейматися при перереєстрації на нового власника. Це просто круто! Я чомусь думав, що треба буде влаштовувати якусь паперову вечірку.
Так от, найкраще підтвердження цьому – це стаття, яку я знайшов на https://te.20minut.ua/novini-....29.html там розповідають, що за нововведенням в Україні тепер можна спокійно продаавати своє чотироколісне чудо, не турбуючись про старий поліс. Так що продовжуйте із продажем та не переймайтеся зайвими речами. Вам удачі з новим власником для вашого чарівного автомобіля!
 
Форум Death Of Alliance » Информация для вступления » Заявки на вступление » Страховий поліс для авто
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Death Of Alliance © 2024 | Конструктор сайтов - uCoz